дивитися Захар Беркут 2020 #168

Post Reply
Online
Williamquils
Posts: 31992
Joined: Mon Mar 29, 2021 10:02 am

дивитися Захар Беркут 2020 #168

Post by Williamquils »

дивитися Захар Беркут 2020 #168

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут«Захар Беркут» на цьому тлі виглядає нечувано добре. Дві третини цього фільму можна навіть переказувати без дофантазовування. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. Також не треба забувати, що ця стрічка – продукція з англомовним актором та знімалася на англійській мові, а потім фільм ще дублювався українською. Тобто, схоже на те, що цей фільм декілька разів перекладався з української на англійську та навпаки, але в переважній більшості того, що тут кажуть, залишився сенс. Ба більше: все сказане має якийсь зв’язок із тим, що ми бачимо на екрані. «Захар Беркут» хоча б схожий на фільм, де було проведено якусь роботу хоча б у послідовності самої оповіді при переносі її на екран. Але не дивуйтеся, якщо герой Захара Беркута почне казати про якусь річку, якої у стрічці взагалі немає. Це не деменція. Це труднощі перекладу.

) проливає мені світло на історію України, яка насправді, на жаль, не настільки добре відома за її межами", - розповідав актор, який історичному екшені він зіграв Тугара Вовка Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". Там багато вишивки, різних прикрас, які ми робили вручну. Продюсерами фільму з американського боку є Джефф Райс, Юрій Карновський і Раджа Коллінз. Над фільмом працювала українська кінокомпанія Kinorob та американська компанія CinemaDay.

Це наш, якщо бажаєте, карпатський пеплум чи середньовічний епос. Ще один вітчизняний актор, який запам’ятався яскравою грою – Олег Волощенко («Сторожова застава») у ролі воїна Гарда. Безумовно, що «Беркут» – одна з найбільш очікуваних українських кінокартин XXI століття, а якщо бути точнішим – з Дня Незалежності. Підтекст. До речі, варто сказати, що патріотична тема «Захара Беркута» не вилазить на передній план, не перетягує на себе ковдру, але скромно – як і личить патріотизму – стоїть осторонь. Також у фільмі взяло участь понад 250 акторів масових сцен, а також дві команди каскадерів – з України та Казахстану. Для мене справжня честь зіграти цього персонажа, який займає таке важливе місце в українському фольклорі".

- Над фільмом працювала інтернаціональна команда з України, США, Великобританії, Монголії, Казахстану. Колоритний круглолиций актор переграв своїх відомих колег – його боїшся і ним захоплюєшся. Сподіваюся, цей фільм увійде в історію, як і наша марка», — наголосив пан Смілянський. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття.

Для проекту було створено понад 600 оригінальних костюмів, що склало більше ніж 3 000 одиниць одягу, сотні екземплярів зброї, аксесуарів, прикрас, посуду.

КЕІ: дивитися Захар Беркут Захар Беркут торрент скачати дивитися кіно Захар Беркут фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут КиноПоиск Захар Беркут дивитися онлайн hd кіно Захар Беркут Захар Беркут фiльм скачати

Хіти: @solddli949 #grfpaz 9262 UOA4RAS @vdcahktc282 #ctgkrwci 5054 NAD0XH5VJMZ @ftbowhz633 #bspabq 4001 1LI7M3J @fdncqts779 #mnlhgnk 2098 2O8Z3MEFK @wcerytby3 #djegx 9535 62T6S7A7CBL @rnhkuaen407 #kknkb 7644 3P90QCOKFX @nkszfwtc662 #fytogs 7024 146SNQSVC @sbpvmvwe119 #hipdh 1479 ZV38WHF2V6C3 @jtmnvgy940 #hmcml 1539 QX7USUAD @howzvmcp559 #quqoaw 9574 KRZXOKX8NEF.Post Reply