Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн #940

Post Reply
Williamquils
Posts: 43645
Joined: Mon Mar 29, 2021 10:02 am

Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн #940

Post by Williamquils »

Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн #940

Image

Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар БеркутГоловне свято дня розпочнеться о 19.30 год в кінотеатрі Multiplex Spartak. На гостей чекатиме цікава розповідь про проект та зустріч із його командою, а о 20.30 год — передпрем’єрний показ історичного екшену «Захар Беркут».

Раніше глядачі побачили тизер-трейлер проекту – відео нового для українського ринку формату, який зазвичай використовується голлівудськими мейджорами на етапі пост-продакшну. Але їх головна сила – у єдності (та ще у шаленому сценарному твісті). Контекст - сучасних українських реалій. 1241-й — монгольська орда просувається на Захід. Склад акторів і їхня гра. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. І між цими двома, як ми пам'ятаємо, конфлікт. Режисер фільму Ахтем Сеїтаблаєв наголосив, що головний конфлікт фільму полягає не у протистоянні “300 українських спартанців” найкращій армії світу на той момент - монгольській, а у протистоянні Захара Беркута і Тугара Вовка. Відео оприлюднили на каналі YouTube FILM.

Що сподобалося найбільше? Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. Нагадаємо, «Захар Беркут» вийшов у прокат 10 жовтня 2019 року. Фільм виробили компанії Kinorob (FIlm. Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Засмучує «непромальованість» деяких сцен, як, наприклад, епізод з ведмедем – звір у ньому надто вже умовний. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Для того, щоб відзняти сцени масштабного бою, автори фільму створили “з нуля” селище Тухля реального розміру (станом на 13 століття), а також гірську ущелину та маєток Тугара Вовка.

Ахтем Сейтаблаєв і Джон Вінн все-таки не скотилися в бойовик: на екрані ми бачимо непросту драму, побудовану на матеріалі людських відносин у лиху добу. Жести, з яких роблять гіфки. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. Місцеві мисливці – брати Беркути потайки пробираються в табір, звільняють полонених і вбивають сина Бурунди. Режисери Ахтем Сеітаблаєв, Джон Вінн, Україна-США, 2019 рік. Вірю, що ця співпраця допоможе збільшити боксофіс та покаже гідні результати. Тому, напевно, за недотримання взагалі будь-чого цей фільм не можна критикувати: за появу у фільмі персонажа із іншого століття на ім’я Богун, за напівздохлого двоглавого гуся на медальйонах монголів, за те, що монголи розуміють українську, а українці – монгольську, розмовляючи кожен на своїй мові, за феєричний фалічний камінь на верхівці гори та за концерти Роберта Патріка на дримбі посеред озера Синевир для Даждьбога, Перуна та інших язичницьких богів. Ну от чому коваль такий сильний, і чому його силі приділяють стільки уваги? А щоб каміння перекидати! Хто бачив – той зрозуміє. Вони показали постановчі каскадерські бої, а також — вогняне та кінне шоу. Той випадок, коли від початку фільму розумієш, хто ВІН і ВОНА, і до самого фіналу не знаєш, чи будуть вони все-таки разом.

Ще одним голлівудським актором, який приїхав на зйомки до українських Карпат, був Томмі Фленаган, якого ми знаємо за фільмами "Хоробре серце", "Гладіатор", "Вартові Галактики 2".

КЕІ: Захар Беркут 2020 дивитися онлайн фiльм Захар Беркут трейлер Захар Беркут фiльм трейлер фiльм Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут 2020 онлайн Захар Беркут онлайн фiльм Захар Беркут фiльм 2020 онлайн дивитися Захар Беркут 2020 фiльм и 2020 Захар Беркут Захар Беркут трейлер 2020

Хіти: @dpwnqgh618 #tfsrre 1047 Y2R5UGHWG @iqpiynsn730 #rxhefe 7604 HFQTB7O @bnskpbkm781 #wbbeyt 458 WKU43UKA @apqsrtp123 #cmbbr 6561 BCZXM63 @ahesnaov131 #cxpciqvj 9770 9LVDCU98RMEA @nilclpn702 #kbtpe 7473 S7L6EV8G4TA @llwcvdtm821 #znfgmcrb 5401 9FBS68BZ91 @hhccxoo343 #uyvtfai 3466 4MBD23EYE.Post Reply